В Демидівській ОТГ депутати від БПП відстояли право старшокласників закінчувати школу в рідному селі

Сьогодні, 24 квітня в селі Княгинине Демидівського району відбулися збори громади Княгининського старостинського округу. Ініціаторами заходу стали депутати Демидівської ОТГ від партії БПП “Солідарність”.

Справа в тому, що керівництво Демидівської ОТГ без погодження з депутатами вирішило “оптимізувати” місцеву школу, не запропонувавши натомість ніякого альтернативного рішення. На заваді такого поспішного рішення стали батьки старшокласників, які звернулися за допомогою до депутатів від БПП.

цццццццццц

Збори пройшли у конструктивному руслі. Жителям села разом з депутатами вдалося переконати керівництво ОТГ, що учні ЗОШ які навчаються в 10-му та 11-му класах будуть закінчувати навчання у Княгининській школі.

“Спільними зусиллями з місцевою громадою нам вдалося досягти позитивного результату. А це є свідченням того, що наші депутати працюють на користь громади. Ми й надалі будемо там, де потрібна наша допомога”, – розповів керівник місцевої парторганізації “БПП “Солідарність”, депутат Демидівської ОТГ Петро Шелест.