Олександр Данильчук нагородив призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Голова Рівненської обласної ради, депутат від партії «БПП «Солідарність» Олександр Данильчук сьогодні під час Підсумкової сесії Рівненської малої академії наук, яка відбулася в обласному академічному музично-драматичному театрі, вручив нагороди призерам Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, їх педагогам та молодим вченим.

«Рівненська Мала академія наук є однією з найкращих в Україні! Про це свідчить п’яте місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів МАН. І це стабільно високий результат, який наші МАНівці підтверджують з року в рік. Саме  генерація молодих вчених здатна рухати Україну вперед. Бо без розвитку науки неможливий розвиток нашої економіки. Дивлячись на таку кількість призерів у цьому залі, я переконаний: майбутнє України – в надійних руках!» – зазначив Олександр Данильчук.

32679836 32859128

Олександр Данильчук побажав юним науковцям подальших успіхів, цікавих досліджень, корисних винаходів та пообіцяв всіляку підтримку щодо поліпшення матеріально-технічної бази Рівненської МАН.