Олексій Муляренко: Автокефалія Православної Церкви в Україні – питання, в якому ми єдині як ніколи

Сьогодні, 18 травня, під час сесії Рівненської облради депутати проголосували за Звернення до Його Всесвятості, Вселенського Патріарха Варфоломія, Архієпископа Константинополя-Нового Рима щодо створення Помісної Церкви в Україні.

Перед початком голосування до обласних обранців звернувся голова Рівненської ОДА, депутат Рівнеради від партії «БПП «Солідарність» Олексій Муляренко і попросив підтримати це рішення.

«Учора сесія Рівненської міської ради також підтримала відповідне звернення Президента України до Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу. Це означає, що автокефалія Православній Церкві в Україні – на сьогодні те питання, в якому ми єдині як ніколи», – відзначив очільник Рівненщини.

У тексті Звернення депутатів обласної ради, зокрема, йдеться: «Ми, депутати Рівненської обласної ради, представляємо інтереси Рівненської обласної громади (більше 1млн. 300 тис. жителів) вірні Матері Константинопольської Православної Церкви, які завдяки Святому Хрещенню 1030 років тому, як і наші предки,  отримали спасительну християнську віру, звертаємося до Вашої Всесвятості, Вселенського Патріарха відновити історичну справедливість втілити в життя більш як 300-літню молитву Українського народу і з великою надією просимо Вас надати Томос про автокефалію Православній Церкві в Україні».

180520181

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*