В Рівному затвердили трирічну стратегію порятунку рівненського аеропорту

Програму підтримки Міжнародного аеропорту «Рівне» підтримали депутати Рівненської обласної ради сьогодні під час сесії. Про це повідомив голова Рівненської ОДА, депутат Рівнеради від партії «БПП «Солідарність» Олексій Муляренко.

За словами очільника Рівненщини програма розрахована на три роки.

«Це план заходів спрямований на подолання кризових моментів і спрямування зусиль на розвиток. Маємо залишити за собою статус «міжнародного». Хочемо звісно відновити і збільшити напрямки авіасполучень. Стоїть задача модернізувати інфраструктуру аеропорту, зробити його більш зручним для туристів. Відтак очікуємо, що збільшиться обсяг пасажиро- та вантажопотоку і покращиться ділова репутація підприємства», – розповів Олексій Муляренко.

Крім того, керівник області зазначив, що на цей рік передбачено майже 11 мільйонів гривень. За ці гроші летовище планує придбати 4 засоби для обслуговування літаків. Серед них – пристрій-джерело живлення літаків, установка повітряного запуску повітряних суден, прибиральна машина та пристрій для забезпечення водою авіатранспорту.

Окрім того, гроші використають й на розрахунок боргових зобов’язань, які стали стримуючим фактором розвитку летовища на тривалий період.

Іще одне важливе рішення депутатів обласної ради – внести рівненський аеропорт до переліку об’єктів, які можуть надаватися у концесію. Це, в свою чергу, дозволить залучати інвесторів до розвитку летовища.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*