Представники ОТГ Рівненщини взяли участь в конференції «Імплементація програми Президента України. Медична реформа у сільській місцевості»

Сьогодні, 21 травня, у «Відкритому офісі» партії «БПП «Солідарність» в Києві відбулася конференція «Імплементація програми Президента України. Медична реформа у сільській місцевості». Участь в заході взяли голови ОТГ, представники медичної галузі, активісти партії з Рівненської, Івано-Франківської, Сумської та Одеської областей, які беруть участь у реалізації медичної реформи.

Учасникам конференції були надані розроблені офісом партії «БПП «Солідарність» «9 кроків імплементації проекту медичної реформи для сільської місцевості». Ці кроки передбачають підбір ділянки для нової амбулаторії, погодження проекту, визначення джерел фінансування, підбір оснащення, проведення закупівель, налагодження роботи з постачальниками, вирішення кадрових питань, впровадження системи електронної медицини, освоєння роботи в системі телемедицини.

За словами народного депутата України, члена підкомітету Верховної Ради з питань контролю реалізації медичної реформи Сергія Березенко Декларації з лікарями вже підписали 4,5 млн українців.

«За цей час підписалося 4,5 мільйона людей, це понад 10% населення. Це шалені темпи, ніде серед країн Європи, які впроваджували таку систему, подібних темпів не було. Це означає, що попри позицію скептиків, люди довіряють реформам і хочуть отримувати нову якість медобслуговування»,- зауважив Сергій Березенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*