Партійці Рівненщини вшанували пам’ять загиблих земляків у Волновасі

Сьогодні, 22 травня, минає рівно 4 роки трагедії під Волновахою. Тоді, у результаті нападу проросійських сепаратистів загинули 18 українських військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади. Серед загиблих були і наші земляки – Леонід Озеранчук та Віталій Маринич з Рокитнівського району та Андрій Нечипорук з Радивилівщини.

До річниці трагедії у місті Волноваха на Донеччині відбулося ряд заходів. Участь у них взяла й делегація з Рівненщини. У її складі – голова Рокитнівської РДА, керівник районної парторганізації «БПП «Солідарність» Микола Кушнір та родичі спочилих Героїв.

21 травня провели реквіємі пам’яті «Загиблим героям», але основна подія – освячення новозбудованого дерев’яного храму, відбулася саме в день Миколая Чудотворця, тож церква носитиме його ім’я.

3456789344

До будівництва святині долучилися усі райони Рівненської області. Люди, місцева влада та меценати допомогли будівельними матеріалами, а потім ще й коштами для оформлення іконостасу.

Як розповів Микола Кушнір, храм буде не лише місцем для молитви: «Це цілий комплекс, місце для духовної реабілітації та навчання. Тут є дві каплички та дзвіниця. А ще біля нього планують розбити невеличкий сквер для відпочинку з дітьми, а також діятиме Недільна школа».

66733344

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*