Сергій Паладійчук провів нараду щодо забруднення води в озері Басів Кут

Сьогодні у Рівному пройшла нарада під керівництвом секретаря Рівнеради, депутата від партії «БПП «Солідарність» Сергія Паладійчука з представниками Управління житлово-комунального господарства та керівниками профільних управлінь щодо ситуації із забрудненням води в озері Басів Кут.

Причиною зібрання стала інформація, яка офіційно надійшла в міську раду від державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» за результатами дослідження води в озері. Згідно з дослідженням, у воді лаборанти знайшли нітрати, паразити та кишкову паличку.

Відтак, під час наради вирішено створити робочу групу для постійного моніторингу та аналізу щодо санітарно-хімічних показників в озері Басів Кут.

Крім того, з метою запобігання виникнення інфекційних та паразитарних захворювань вжити заходів щодо попередження населення про утримання від купання в озері Басів Кут, а саме: встановлення комунальними службами міста відповідних табличок із застережливими написами навколо озера.

Важливо також проаналізувати причину забруднення води та вжити дієвих заходів щодо запобігання виникнення подібних ситуацій в озері Басів Кут.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*