Віталій Ундір оглянув незавершене будівництво корпусу обласного онкодиспансеру

Заступник голови Рівненської ОДА, депутат облради від партії «БПП «Солідарність» Віталій Ундір сьогодні оглянув незавершене будівництво корпусу обласного онкодиспансеру. Наразі, фахівці Рівненської філії ДП «Діпромісто» активно працюють над його проектування.

Тут мають розміститися поліклінічне та хірургічне відділення.

«Зараз проектанти трудяться над перетворенням довгобуду у сучасну будівлю. Очолює цю роботу керівник організації Роман Семенченко. Це компетентний фахівець, який є автором проектів перинатального  центру, Володимирецької райлікарні, а також спорткомплексу на Макарова у Рівному. Загалом проектування об’єкту – це дуже важливий етап. Адже від цього залежить подальші будівельні роботи та успішна робота закладу», – розповів Віталій Ундір.

56789453 3456789

До слова, корпус розпочали будувати майже 20 років тому, але роботи так і не завершилися. Будівельні норми змінилися, проект застарів. Роботи відновили вже цього року.

Планується, що хірургічне відділення у новому приміщенні міститиме 4 сучасних операційних. Також у новій будівлі з’являться додаткових 40 ліжко-місць.

Після того, як проектанти виготовлять документацію, її надішлють на експертизу. У разі ж позитивного висновку – будівельники візьмуться до роботи.

Загалом цього року з обласного бюджету на будівництво другого пускового комплексу другої черги обласного онкодиспансеру спрямували майже 10 мільйонів.