На День міста Олександр Данильчук побажав мешканцям Сарн бути згуртованими та спільно вболівати за його розвиток

28 травня, на другий день Трійці місто Сарни відсвяткували 133-й день народження. Зі святом місцевих мешканців привітав голова Рівненської обласної ради, депутат від партії «БПП «Солідарність» Олександр Данильчук, який під час урочистостей також взяв участь в церемонії нагородження переможців відкритого міського фестивалю-конкурсу «Спалах талантів».

Вітаючи сарненців з Днем міста Олександр Данильчук побажав місцевій громаді завжди бути згуртованою та спільно вболівати за розвиток рідного міста.

«Місто процвітатиме лише тоді, коли кожен його житель вболіватиме за чистоту вулиць, якісну освіту в дитсадках та школах, коли виховуватиме в собі та дітях патріотизм до рідного міста», – наголосив Олександр Данильчук. І подякував тим, хто щоденною працею робить свій внесок у розбудову Сарн.

sarny2805 sarny28052

Святкування проходили у всіх районах міста. Уздовж центрального скверу працювала виставка майстрів та хлібне містечко. У Сарненському історико-етнографічному музеї вперше відбулися етно-фестиваль «Троєцькі забави» та демонстрація автентичних поліських костюмів кінця ХIX – початку ХX століття. Гарний настрій гостям музею дарували гурти Сім п’ятниць, Pepper Blues Band, вокальні колективи Сарненського району.

Завершилося свято гала-концертом та вогняним шоу.