За сприяння Василя Яніцького на Рівненщині відбувся VIІ етно-тур-фест «Бурштиновий шлях»

28 травня, на другий день свята Трійці на Рівненщині відбувся VIІ етно-тур-фест «Бурштиновий шлях». 

Фольклорне свято зібрало любителів зеленого туризму як з України, так і з-за кордону. На фестивалі були присутні гості з Рівненщини, Києва, Волині, Львова, Івано-Франківська, а також з Франції.

Цьогоріч «Бурштиновий шлях» відбувався за фінансової підтримки Благодійного фонду «Наш край» народного депутата України фракції «Блок Петра Порошенка» Василя Яніцького.

33943777 33959214

Програма фестивалю була насиченою та цікавою для всіх учасників: а це виступи художніх колективів, колоритні ярмарки, туристичні квести, поліська смакота.  Репертуар колективів найрізноманітніший – від поліської прадавньої обрядової пісні, до сучасної української пісні і танцю.

Під час свята пропонували придбати традиційні вироби майстрів народного мистецтва з лози, дерева, соломи, глини та вишивки.

Місцеві кухарі частували усіх поліськими стравами серед яких, традиційно, український банош, вареники, мацик.

33939737 34019785

Для наймолодших учасників дійства проводили різноманітні конкурси та майстер-класи. Гостей фестивалю запрошували на кінні прогулянки, пропонували екскурсії до старого дерев’яного мосту, навколо озера Освицьке та в ліс за лікарськими травами.

На дійстві побувало понад 4 тисячі людей, а це вдвічі більше, ніж минулого року.