Завдяки Василю Яніцькому на Рівненщину надійшли кошти для ремонту дороги державного значення на кордоні з Білоруссю

16 травня Комітет Верховної Ради України з питань бюджету погодив перелік доріг, які продовжать будувати за кошти від «митного експерименту». А це 154 млн грн, які лишились на рахунках з минулого року і досі не використані. Тепер є можливість розпочати фінансування пріоритетних об’єктів. До таких включено і відрізок на автомобільній дорозі Прикладники-Зарічне-Дубровиця.

«Цю дорогу чекає весь Зарічненський район та й усе Полісся. До того ж, вона – державного значення, сполучає нас із сусідньою Білоруссю. Отож, справа честі взятися саме за неї. Адже вона забезпечить збільшення транзитних перевезень, покращить сполучення з іншими дорогами міжнародного, національного та регіонального значень у області. Ми боролися за неї, «пробивали» цей проект, лобіювали включення цієї дороги до переліку об’єктів будівництва та капітального ремонту. Переконливим аргументом для облдержадміністрації став той факт, що близько 35 % надходжень коштів на «митний експеримент» дає саме Рівненська АЕС, тому й кошти слід спрямувати на Полісся. І я вдячний, що мене зрозуміли й підтримали. Я також вів перемовини з цього питання з головою Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Андрієм Павелко, заручився підтримкою членів цього комітету. Результат є: нам виділили 80 мільйонів гривень на ремонт ділянки протяжністю 9,2 км», – розповів народний депутат України фракції «Блок Петра Порошенка» Василь Яніцький.

До слова, кошти у  сумі майже 54 мільйонів гривень на ремонт дороги вже поступили. Решту  очікуватимуть від перевиконання надходжень від «митного експерименту».

Підрядником робіт виступатиме ТОВ «ВВ Монтаж», яке має власний асфальтний завод в селі Яринівка Березнівського району. Наразі завершуються підготовчі роботи, і вже у найближчі дні розпочнеться ремонт дороги.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*