На Рівненщині придбають дороговартісне діагностичне обладнання для обласної лікарні

Сьогодні, 16 липня, в Рівненській ОДА відбулася робоча нарада за участю очільника Рівненщини Олексія Муляренка, народного депутата України фракції «Блок Петра Порошенка» Ірини Луценко та спеціалістів обласної клінічної лікарні. Протягом близько двох годин наради її учасникам вдалося обговорити два актуальні питання.

По-перше, це придбання дороговартісного діагностичного обладнання для відділення ендоскопії Рівненської обласної клінічної лікарні. Кошти на це передбачені постановою Кабміну по програмі соціально-економічного розвитку з допомогою Ірини Луценко та ще одного народного депутата фракції  «Блок Петра Порошенка» Оксани Білозір – 5 та 3 мільйони гривень відповідно. Ще частину співфінансування бере на себе обласний бюджет.

«Досі операції робилися на обладнанні 70-х років, яке не просто морально застаріле, а давно має бути відправлено на металобрухт. В обласній лікарні оперують мешканців всієї області, тому так важливо було придбати нову техніку.

Кошти, які виділяються як народному депутату за програмою соціально-економічного розвитку, спрямувала саме на це. Просила й інших депутатів – земляків від Рівненщини – приєднатися до цього проекту. Підтримала лише Оксана Білозір, за що хочу їй ще раз подякувати від всього серця. Решта, на жаль, відмовилися. Мабуть, лікуються за кордоном», – каже Ірина Луценко.

За словами учасників наради сьогодні зі спеціалістами було обговорено практичні питання проведення тендерів та інших заходів, щоб вже до кінця року жителі Рівненщини могли лікуватися сучасними методами на сучасному обладнанні.

37203275 37161223

Крім того, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко повідомив, що також було обговорено питання будівництва сільських амбулаторій.

«Для Ірини Степанівни важливий досвід Рівненщини, яка одна з лідерів по реалізації цієї ініціативи Президента. Важливо, що в процесі спілкування вдалося досягти домовленостей про підтримку народним депутатом пані Іриною кількох принципових питань. Чим швидше ми їх вирішимо, тим успішніше втілимо реформу сільської медицини. Від себе, як голови ОДА, вже готую і завтра будуть надіслані листи-звернення на ці теми», – розповів Олексій Муляренко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*