Олександр Данильчук відвідав заклад для особливих дітей в Березному

Громадська організація Асоціація батьків дітей з інвалідністю «Особливий КІНДЕР» в Березному святкує новосілля. Дві тисячі дітей з особливими потребами, які офіційно зареєстровані в Березнівському районі,  тепер мають нове місце для занять та розвитку. В центральній частині міста для них обладнали дві кімнати, які забезпечені майже усім необхідним для всебічного розвитку особливих діток.

Побачити, як працює єдиний такого типу заклад на Березнівщині, приїхав і голова Рівненської обласної ради, депутат від партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Олександр Данильчук. Разом з міським головою Березного Русланом Пилипчуком, вони поспілкувалися з вихованцями, батьками та педагогами центру. Дізналися, що діяльність центру не обмежується лише заняттями з розвитку: при центрі діє клуб для батьків «Особлива МАМА», центр організовує уроки толерантності, проводить інклюзивні заняття, вихованці «Особливого КІНДЕРА» беруть участь у Спартакіаді для дітей з інвалідністю.

210e858e11 a5d828c9787192

«Те, що ви створили сучасний центр для таких особливих дітей – це особлива справа. І нехай поки що він займає лише дві невеликі кімнати, але тут дуже затишно. Тут є майже все, що необхідно діткам для розвитку»,  – зауважив голова обласної ради Олександр Данильчук.

У той же час, голова ради дізнався, чого ще не вистачає для повноцінної роботи центру.

Аби відчути атмосферу, в якій перебувають діти, Олександр Данильчук та Руслан Пилипчук взяли участь в імпровізованому майстер-класі.