На Рівненщині дві районні організації «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» отримали нових керівників

Днями, у двох районних організаціях «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» – Острозькій та Зарічненській, відбулися звітно – виборні збори під час яких, присутні визначилися з місцевим партійним керівництвом.

Так, Острозьку районну партійну організацію «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» очолив голова РДА Богдан Турович.

4357775757

«Зараз такий час, що маємо усі об’єднуватися заради розвитку України, області та Острожчини. Президент України Петро Порошенко ініціював чимало хороших проектів, які приведуть нашу країну до успіху. Це і реформа сільської медицини, і відбудовані дороги, мости, школи та лікарні, і нові ЦНАПи та Центри безпеки в рамках децентралізації. Багато всього. На Рівненщині теж робиться багато для людей. Тому, я впевнений, що наша партія отримає перемогу на майбутніх виборах та підтримку людей», – зазначив Богдан Турович.

В Зарічному, присутні одноголосно підтримали кандидатуру голови РДА Анатолія Смаглюка, який і очолив місцеву парторганізацію.

23435465677997

«Перед нами стоїть ряд надважливих завдань. Але в першу чергу, це турбота про людей. Звичайно, нам зараз нелегко, адже ми партія влади, нас критикують усі і за все. Проте ми відповідальна політична сила, а тому звикли займатися не популізмом, а конкретними справами на користь мешканців Рівненщини та нашого рідного району», – розповів Анатолій Смаглюк.