За сприяння Олександра Дехтярчука матері та дружини загиблих учасників АТО зі Здолбунівщини відвідали Дубенський замок і святині Кременеччини

26 липня з ініціативи та за фінансової підтримки народного депутата України фракції «Блок Петра Порошенка» Олександра Дехтярчука, матері та дружини загиблих учасників АТО зі Здолбунівщини – членкині громадської організації «Матері мироносиці» – відвідали історичні пам’ятки Дубенщини та духовні святині Кременеччини.

Жінок у поїздці супроводжували військовий комісар Здолбунівського районного військового комісаріату Павло Плачінта, директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова, помічник Олександра Дехтярчука Василь Тимощук.

Народний депутат особисто зустрів матерів та дружин загиблих Героїв у Дубні і провів до Дубенського замку. І хоча поїздка мала за мету морально підтримати цих жінок, трішки відволікти від сумних думок про втрату найближчих людей, все ж не обійшлося без серйозних розмов та обговорення проблемних питань.

Олександр Дехтярчук вислухав кожну з жінок, їхні прохання та побажання і пообіцяв й надалі всіляку допомогу та сприяння у вирішенні їхніх проблем.

244333546557678 3254365467585787

Члени родин загиблих Героїв були щиро вдячні Олександру Володимировичу за системну співпрацю та постійну підтримку.

Поспілкувавшись з нардепом, гості у супроводі екскурсовода поринули в історію древнього міста, пройшлися величними будівлями та подвір’ям замку, відвідали виставкові зали, ознайомились численними колекціями музейних експонатів Заповідника.

З Дубна дорога учасників екскурсії пролягла на Кременеччину до місцевих святинь – гори Бони, Божої гори та інших.