Віталій Ундір: «Новомалинська любава» це фестиваль, де тісно переплітаються історія та традиції

29 липня в селі Новомалин, що на Острожчині вчетверте відбувся етнофестиваль «Новомалинська Любава», який цьогоріч зібрав кілька сотень гостей і десятки творчих колективів з України, Польщі та Білорусі.

Привітав учасників та гостей фестивалю і депутат Рівненської облради від партії «БПП СОЛІДАРНІСТЬ», перший заступник голови ОДА Віталій Ундір.

«Це фестиваль, де тісно переплітаються історія та традиції. Втім його з-поміж інших вирізняє саме концепція сімейного відпочинку. Адже на фесті відпочивали та розважалися цілими родинами», – зазначив Віталій Ундір.

245663ц567536 3152545455353355

Окрасою свята стали три фотозони – облаштовані банери-символи «Новомалинської Любави», «солом’яна фотозона» та декорований риболовецький човен.

Упродовж фестивалю в замку для найменших відвідувачів діяв безкоштовний майстер-клас від викладачів художньої школи. А ще у програмі були: виставка-продаж місцевих смаколиків та сувенірів, концертна програма за участю відомих гуртів, фаєр-шоу та дискотека, катання на байдарках, рафтах та катамаранах, кінні прогулянки, козацькі забави та скелелазіння. І неймовірно мальовничий став, де можна було чудово провести час з родиною.

13143434414114