Керівництво Рівненщини провело зустріч із представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Сьогодні, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та голова обласної ради, депутат від партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Олександр Данильчук провели зустріч із першим заступником Голови Спеціальної  моніторингової  місії ОБСЄ в Україні  Александром Хугом.

Сторони обговорили низку питань, які стосуються можливої співпраці між представниками ОБСЄ  в західному регіоні та місцевою владою.

Зокрема, одне з нещодавніх проблемних питань, яке перебувало в полі зору фахівців спеціальної  місії  ОБСЄ, – це релігійний конфлікт у Птичі, що в Дубенському районі.

Як пояснив свою позицію Александр Хуг, завдання спостерігачів в таких непростих питаннях, – попередити ескалацію конфлікту. Також СММ моніторить ситуацію щодо незаконного видобутку бурштину на Рівненщині.

«Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ – один із авторитетніших органів у всьому світі. Саме тому сьогодні першочергово важливо доносити правдиву інформацію про Україну – на Сході триває аж ніяк не громадянська війна, а справжня відкрита агресія з боку Російської Федерації», – зазначив Олексій Муляренко.

В свою чергу, Олександр Данильчук висловив сподівання на те, що спільна робота місцевої влади та ОБСЄ допоможе глибше вивчити ту чи іншу ситуацію та приймати максимально зважені та ефективні рішення.

«Спільно з обласною державною адміністрацією ми намагаємося вирішувати усі проблемні питання: спілкуємося з громадами, при потребі виносимо питання на сесію обласної ради, приймаємо колегіальні рішення», – каже голова ради.

Олексій Муляренко та Олександр Данильчук подякували представникам місії ОБСЄ за зустріч та задекларували прагнення до діалогу і наміри щодо подальшої співпраці.

5637573555337575 254626426624264