Партійці з Рівненщини переможці Чемпіонату Європи із веслування на човнах «Дракон»

Днями, у німецькому місті Брандербург завершився 13-й чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед національних команд. За нагороди європейської першості боролися понад 2 тисячі спортсменів з 18 країн. Серед них, і представники Рівненщини, депутати Дубенської міськради від партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Віктор Недашковський та Василь Осійчук, а також веслувальник Віталій Лахита.

На Рівненщину спортсмени повернулись з 16 золотими та срібними нагородами.

«У 2016 році в Італії на змаганнях, що проводяться раз у два роки, команда України виграла 1 місце і виборола Кубок націй. А вже цього року на чемпіонаті Європи у Німеччині ми його відстоювали. Але, на жаль, за кількістю золотих медалей перше місце здобула команда господарів, а ми – друге, хоча й у нас однакова кількість срібних та бронзових нагород. Окрім того, змагання для українців були дуже символічними: Міжнародна федерація на медалях використала кольори нашого прапора – блакитного і жовтого», – розповідає Віктор Недашковський.

Підтверджує слова колеги Василь Осійчук:

«На змагання ми їхали дуже вмотивовані, так як в Україні святкували День Незалежності, і дуже хотіли заспівати гімн нашої держави, щоб підняли синьо-жовтий прапор. І нам це вдалося – у перші два дні змагань гімн України найчастіше грав, а всього він пролунав 27 разів. Наша збірна 27 раз підіймалась на найвищу сходинку. Значно відчувався командний дух, всі переживали один за одного, вболівали і підтримували, коли не змагались».

3144144141 4525454225454

До слова, українські спортсмени змагалися у різних дистанціях – 200 метрів, 500 метрів, 1 кілометр та 2 кілометри.

Система відбору була складною – треба було пройти три дистанції з максимальним часом, час проходження яких сумувався. Переможцем ставав той, хто найшвидше пройшов раунди.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*