У Здолбунові розпочали ремонт інклюзивно-ресурсного центру

Днями стартували ремонтні роботи у приміщенні Здолбунівського районного інклюзивно-ресурсного центру. Про це повідомив голова Здолбунівської РДА, керівника місцевої парторганізації «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Сергій Кондрачук. 

Створили його відповідно до Меморандуму про співпрацю, який торік підписали дружина Президента України Марина Порошенко та голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Приміщення для такого закладу мало відповідати певним вимогам, зокрема бути розташованим на першому поверсі. Тож було визначено, що установа працюватиме у приміщенні по вул. Незалежності, 64-Б. Нині у ньому тривають ремонтні роботи, після завершення яких у наступному році тут діятиме заклад, де дітям з особливими потребами надаватиметься психолого-педагогічна допомога, забезпечуватиметься їх системний кваліфікований супровід.

DSC_0213 DSC_0218-520x347

 

Необхідні консультації у цій установі зможуть отримати і батьки або законні представники таких дітей.

«Заклади, які надають комплекс послуг дітям з особливими освітніми потребами, з ініціативи дружини Президента України створюють нині по всій Україні. Вчора під час засідання Ради регіонального розвитку про інклюзивно-ресурсні центри згадував і Президент, наголошуючи, що держава десятки років «не помічала» таких дітей та не створювала необхідних для їхнього розвитку умов. Наразі ж політика держави – забезпечити функціонування ІРЦ в кожному районі», – каже Сергій Кондрачук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*