Депутати Рівнеради закликають навколишні сільські ради утворити потужну ОТГ з центром у Рівному

Сьогодні, 6 грудня під час сесії Рівнеради міські депутати підтримали Звернення до Білокриницької, Великоомелянської, Городищенської, Городоцької, Обарівської сільських і Квасилівської селищної рад з пропозицією утворити спільну потужну об’єднану територіальну громаду із центром у місті Рівне.

Звернення ініціював Секретар міської ради, депутат від БПП Сергій Паладійчук, а міські обранці 37 голосами його підтримали.

«Враховуючи важливість процесу створення об’єднаних територіальних громад, Рівненська міська рада звертається до сільських, селищних голів, представників громад відповідних населених пунктів з закликом щодо об’єднання з метою забезпечення ресурсів та перспектив спільного розвитку. Об’єднання в одну громаду дозволить надати в майбутньому потужний економічний, соціальний розвиток спільній громаді за рахунок заходів, які декларує міська рада», – йдеться у Зверненні.

Серед цих заходів зокрема, спільна розробка маршрутів громадського транспорту, що дозволить підвищити комфорт та сервіс для мешканців громади, підведення інженерних мереж – доріг, каналізації, водопроводу, розвиток закладів позашкільної освіти, збільшення фінансових надходжень, створення планів перспективного розвитку тощо.

35356365365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*