Покайтеся! Петро Порошенко звернувся до московських пропагандистів і закликав їх припинити чорну кампанію проти Православної Церкви України

Президент України Петро Порошенко закликав противників Томосу про автокефалію прийти до Православної церкви України покаятися. Про це глава держави заявив на Волині, виступаючи перед вірянами.

«І зараз комусь корчить, хтось дуже не задоволений тим, що ми маємо Томос. Комусь не подобаються наші подячні молитви, що ми дякуємо Господу за це. Хтось шукає в цьому Томосі відсутність Автокефалії – не знайдете. І не слухайте ваших інструкцій з Москви. Вони точно до добра не доведуть і шукають що митрополія це не є самостійність – неправда. Моя порада: сходіть до Православної церкви України – покайтеся, сходіть на сповідь, причастіться, воно точно попустить – і буде легше вам», – зазначив Порошенко.

Президент наголосив, що нині відбувається процес державотворення, і Церква є духовним фундаментом незалежності Української держави. За його словами, на Волині вже 8 парафій Московського патріархату оголосили своє рішення про перехід до Православної Церкви України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*