“Європейська Солідарність” вимагає реакції Президента, СБУ, керівництва ВР та парламентських фракцій на капітуляційний вояж ОПЗЖ у Москву

З початку березня на фронті від рук російських окупантів загинуло 11 українських воїнів, ще десятки отримали поранення і травми. У цей же час делегація «Опозиційної платформи – За життя» відвідує Держдуму, яка направила російські війська на територію Україні, і Кремль, де сидить ідеолог війни проти нашої держави.

«Європейська Солідарність» розцінює ці дії як свідому провокацію, публічне висловлення неповаги ЗСУ, родинам загиблих і поранених, як підігрування агресору і спробу відбілити його в очах українського суспільства. Ми висловлюємо своє несприйняття політики ОПЗЖ й вважаємо, що прямі контакти з керівництвом країни-агресора є зрадою національних інтересів України.

Вимагаємо від Президента Зеленського публічної реакції на ці дії. Тим більше, ще у вересні він під час марафону з журналістами обіцяв надати суспільству результати розслідувань фінансування певних прокремлівських проектів. Але, як бачимо, на практиці зосередився на переслідуванні демократичної опозиції, тих, хто захищає територіальну цілісність і суверенітет України.

Ми чекаємо негайної реакції Служби безпеки України, й вимагаємо від СБУ та ДБР негайно розпочати розслідування щодо контактів представників ОПЗЖ у російській владі, їхнього допуску до інформації, яка становить державну таємницю, та справжніх намірів цих політиків в їх так званому «діалозі» з Москвою.

Вимагаємо від керівництва Верховної Ради України, а також усіх інших депутатських фракцій та груп дати свою політичну оцінку цим подіям.

Пресслужба партії «Європейська Солідарність»