Рівненська територіальна організація «Європейської Солідарності» перезавантажується

Президія Центральної Ради Політичної партії «Європейська Солідарність», рішенням від 18 березня 2020 року, розпустила Рівненську територіальну організацію партії і припинила членство в партії осіб, які реєструвалися в Рівненській області.

Відповідно до рішення розпускаються всі керівні органи Рівненської територіальної організації, а всі її представники виключаються з керівних органів партії «Європейська Солідарність».

Також Президія Центральної Ради визнала роботу фракцій в Рівненській обласній та міській радах незадовільною і такою, що суперечить ідеології партії. Дане рішення було ухвалено в результаті систематичного невиконання статутних та ідеологічних завдань партії і доручень центрального апарату.

Разом з цим рішення Президії про розпуск Рівненської територіальної організації парті не вплине на партійні перспективи партійців, які не мають конфліктів або репутаційних ризиків та прагнуть надалі відстоювати і популяризувати Принципи і Цінності «Європейської Солідарності». Рівненська територіальна організація буде перезавантажена в максимально стислий термін, наскільки це буде дозволяти ситуація із епідемією коронавірусу і карантинними заходами в Україні.

Партія «Європейська Солідарність» відкрита для усіх, хто поділяє нашу ідеологію і прагнення нової якості політики.