«Солідарна молодь» Рівненщини запустила онлайн тест для визначення підозри на коронавірус

За прикладом країн Євросоюзу в Україні запрацював онлайн тест визначення імовірності захворювання на коронавірус у пацієнтів з симптомами ГРВІ. Його розробили активісти Рівненського осередку громадської організації «Солідарна Молодь» та закликають мешканців нашої країни активно ним користуватися при підозрі на захворювання.

  • Часто ми стикаємося із ситуацією, коли люди, маючи небезпечні симптоми, схожі на коронавірус, не звертаються до лікаря, а залишаються вдома. Або навпаки, маючи звичайну застуду піддаються паніці. Тож, для того, аби таким людям допомогти й більш точно розібратися зі своїм станом ми створили наш онлайн – тест, – розповідає розробник тесту, активіст Рівненської Солідарної Молоді, Володимир Місай.

За його словами, в основу цієї програми була покладена анкета розроблена відповідно до досліджень центру з контролю та профілактики захворювань в США, а також з урахуванням досвіду в розробці подібного тесту Департаменту здоров’я та Міністерства соціальних справ Естонії. До слова, в Естонії подібну платформу вже випробувало понад 10 тисяч осіб.

В свою чергу голова Рівненського осередку ГО «Солідарна молодь» Максим Волович зазначає, що даний тест носить виключно консультаційний характер та покликаний допомогти мешканцям країни уникнути зайвої паніки.

  • Сказати, що я був враженим, коли Володимир повідомив про розробку тесту, це не сказати нічого! Відразу перейшов за посиланням і почав  його вивчати. Після десятків тестувань ми переконалися, що він є достатньо об’єктивним і цю платформу варто поширювати. Але важливо розуміти, що наша розробка носить ознайомчий характер та допомагає попередньо відрізнити коронавірус від грипу та застуди на основі симптомів людини. Однак, остаточний діагноз може поставити виключно кваліфікований медичний працівник, тому звертайтеся до лікаря, якщо маєте симптоми коронавірусу, – наголошує Максим.

Солідарна Молодь закликає всіх проходити тестування – це унікальна можливість абсолютно БЕЗКОШТОВНО оцінити власні симптоми у разі захворювання. Варто додати, що сервіс працює ЦІЛОДОБОВО.

Посилання на тест: http://ncov.in.ua/