Протидія COVID – 19: Активісти Солідарності допомагають найбільш вразливим верствам населення

На Рівненщині запрацювала ініційована народними депутатами «Європейської Солідарності» інтернет – платформа «Солідарність». Завдяки цій платформі мешканці області, що потрапляють до групи ризику зараження вірусу COVID – 19 можуть попросити волонтерів доставити їм продукти харчування чи ліки. Наразі на платформі зареєстровано 59 волонтерів з нашої області й біля 20 заявок про допомогу.

За словами голови Рівненського осередку громадської організації «Солідарна молодь» Максима Воловича, лише за один день волонтери організації змогли опрацювати та допомогти по 6 заявкам, залишеним на платформі.

–              Отримавши заявки на платформі наші волонтери за допомогою небайдужих підприємців та благодійників закуповують усе необхідне та розвозять за адресами тим хто просив про допомогу. Лише за перший день роботи в платформі нам вдалося опрацювати шість заявок. Наразі кількість волонтерів суттєво збільшилася, але й кількість заявок про допомогу зросла. Ми, звісно, намагаємося допомагати, та закликаємо небайдужих громадян долучатися до платформи в якості волонтерів, – говорить Максим Волович.

Позитивно про роботу платформи та волонтерів говорять і люди, що залишали свої заявки. Так одна з мешканців Рівного відмічає, що була приємно вражена оперативною та ефективною роботою волонтерів солідарності.

–              Коли лише залишала заявку то сподівалася, на допомогу. Але мені дуже було приємно, що зі мною спілкувалася приємна дівчина, яка ввічливо вислухала моє прохання і все занотувала. А вже згодом зі мною зв’язалися волонтери і повідомили що підвезли усе необхідне. Я дуже дякую Солідарності за те, що не покинули мешканців нашого міста в цей не простий час і допомагають людям. Закликаю усіх хто має таку змогу приєднуватися до волонтерського руху «Солідарності». Бо вони допомагають, – зазначає вона.

У Рівненській територіальній організації «Європейської Солідарності» також закликають приєднуватися до волонтерського руху «Солідарності» й опрацьовувати заявки, залишені на платформі. Зареєструватися волонтером, або залишити заявку на платформі «Солідарність» за цим посиланням: https://v2020.org.ua