Рівненщина отримала допомогу від Фонду Петра Порошенка

Більше двохсот продуктових комплектів отримала Рівненська область від благодійного Фонду Петра Порошенка. Усі ці комплекти будуть передані мешканцям області, які просили про допомогу на інтернет-платформі «Солідарність – доброта об’єднує!»

  • Наразі ми отримали 240 продуктових комплектів від Фонду Петра Порошенка. Вже зовсім скоро наші волонтери передадуть ці продукти людям, які просили допомоги на нашій інтернет-платформі. Ця платформа створена спеціально для допомоги людям, які перебувають в зоні ризику і можуть постраждати від коронавірусу, літнім людям. Таким чином ми намагаємося допомогти їм, вберегти від зайвої необхідності виходити на вулицю, – розповідає виконувачка обов’язків керівника територіальної організації «Європейської Солідарності» Інна Дмитренко.

Разом з цим вона відмічає, що наразі активісти та волонтери «Солідарності» отримують продуктові комплекти в обласному офісі партії й в подальшому передадуть їх в найвіддаленіші куточки області.

  • Вже сьогодні мешканці обласного центру почали отримувати пакунки від наших волонтерів. А для людей, які проживають за межами Рівного, ми відвантажили комплекти та волонтерами передаємо їх. Запевняю, що в найближчі дні люди, що залишали свої заявки на платформі, отримають допомогу, – зазначає Інна Дмитренко.

Разом з цим в.о. керівника територіальної організації «Європейської Солідарності» закликає усіх не байдужих мешканців області долучатися до допомоги літнім людям. Адже саме вони сьогодні потребують нашої допомоги. Зареєструватися волонтером можна на платформі «Солідарність – доброта об’єднує!» (https://v2020.org.ua/)