Активісти рівненської «Солідарності» допомагають родинам загиблих учасників АТО

Чотирнадцять родин загиблих учасників АТО провідали активісти «Європейської Солідарності» в місті Рівному. У кожної з цих родин російсько-українська війна відібрала найдорожче – сина, який в такий скрутний час міг допомагати рідним. Тож активісти Солідарності вирішили підтримати такі родини та презентувати продуктові та медичні комплекти.

  • Сьогодні, під час карантину та самоізоляції, старші люди особливо відчувають потребу в піклуванні від дітей чи онуків. Але, нажаль в нашому місті є родини, в яких російська агресія відібрала синів і залишила пристарілих батьків без піклування та допомоги. Тож наші активісти вирішили допомогти таким людям й провідати їх з невеличкими подарунками, – розповідає Василь Харковець.

За його словами активісти рівненської «Солідарності» провідали чотирнадцять сімей, які залишилися без синів. При кожній зустрічі, окрім спілкування та допомоги, активісти передавали медичні та продуктові комплекти, що були закуплені їхнім коштом.

  • Сьогодні ми багато чуємо про літаки з медичною допомогою та апаратами ШВЛ. Але, чомусь, багато хто забуває про звичайне людське спілкування. Забуває, що багато людей потребують звичайного теплого слова. Особливо зараз, коли такі як ми родини залишаються одинокими в самоізоляції через карантин. Тому особливо важливо, що про нас не забувають, провідують, допомагають, – говорить Наталія Волошина.

У свою чергу, ще одна мати Героя російсько-української війни відмічає важливість допомоги від Європейської Солідарності та фонду родини Порошенків.

  • Нещодавно я, як голова громадської організації родин загиблих учасників АТО, звернулася до активістів Європейської Солідарності про допомогу родинам, які опинилися в скрутному становищі. Я хочу подякувати активістам за те, що відгукнулися та допомогли. Адже саме зараз є родини, які особливо відчувають втрату наших синів та особливо потребують підтримки, – зазначає Наталія Борисенко.