Лікарі Сарненської лікарні отримали захисні костюми від Фонду Петра Порошенка

Двісті сучасних захисних медичних костюмів від Фонду Петра Порошенка та компанії Рошен передала для лікарів Сарненської районної лікарі народний депутат України Яна Зінкевич. Ці костюми стали другою партією допомоги медикам Рівненщини від Петра Порошенка.

Сарненська районна лікарня була визначена однією з двох опорних медичних закладів у лікуванні коронавірусу на Рівненщині. Та стала справжнім форпостом боротьби лікарів із цією пандемією. Адже практично щодня в лікарні з’являються нові пацієнти з коронавірусом. Тож лікарі лікарні працюють наче на передовій, щодня стикаючись з новими і новими випадками хвороби.

Як розповідає Яна Зінкевич, на сьогодні саме лікарі опинилися в найбільшій небезпеці, адже саме вони найбільше стикаються з хворобою.

  • Ви лише вдумайтеся: з чотирьох тисяч випадків захворювання на коронавірус в Україні, тисяча – це лікарі. Саме вони наразі опинилися в найбільшій небезпеці, і саме вони потребують найбільшої підтримки, адже щодня ризикують собою та сім’ями заради нас, – розповідає Яна Зінкевич.

Відтак, щоб захистити лікарів України, Фонд Петра Порошенка разом з компанією «Рошен» закупили понад п’ять тисяч сучасних медичних захисних костюмів, які передали до лікарень по всій країні. Раніше ми вже повідомляли про передачу 150 костюмів до Рівненської та Дубенської міських лікарень. Тепер же, від імені фонду 200 костюмів передали й до Сарненської районної лікарні.

За словами головного лікаря цієї лікарні Василя Іванюка, така допомога є надважливою, щодня запаси захисту лікарів вичерпуються, а хвороба продовжує розвиватися. Тож аби стабілізувати ситуацію та захистити в першу чергу самих лікарів, що ризикуючи контактують з хворими, й потрібні такі засоби індивідуального захисту.

  • Сьогодні я безмежно вдячний будь-якій допомозі для наших лікарів. Ми цінуємо те, що ряд політиків здатні відкинути будь-які політичні амбіції і вкладаються в допомогу людям, які опинилися в небезпеці. Саме завдяки такій допомозі наші працівники почуваються захищеними і зможуть зосередитися на роботі – допомагати хворим. Тож щиро дякую за неї, – резюмував Василь Іванюк.