Рівненську територіальну організацію перезавантажено – до партії вступили 125 людей

Цієї суботи поставлено крапку в епопеї довкола перезавантаження територіальної організації партії «Європейська Солідарність». Президія Центральної Ради партії «Європейська Солідарність» ухвалила рішення про вступ до партії 125 людей. Це лише перший етап. В найближчі тижні будуть опрацьовані і інші заяви, що надійшли і надходять.

Лише через годину після рішення президії щодо їх вступу організації, нові партійці вже долучилися до благодійної кампанії, що її організували «Європейська Солідарність», Фонд Петра Порошенка і ГО «Справа Громад». Ми вже прийняли гуманітарний вантаж захисних костюмів для медиків і наборів продуктової допомоги для людей на самоізоляції.

Щодо чуток про можливий вплив на партію окремих людей.  Маємо повідомити наших нинішніх і потенційних симпатиків – до партії не повернуться люди, що стали учасниками скандалу і протистояння груп Віталія Чугуннікова і Олексія Муляренка. Ця історія нашкодила організації. Надалі ми будемо намагатися перевіряти потенційних і діючих партійців на токсичність. Партія лишає за собою право відмовити в розгляді документів на вступ від людей, в чиїй доброчесності або ідейності є сумніви. Не вірте чуткам.

Наголошуємо, що до партії можуть повернутися  ті люди, які були в партії, але не є причетними до двох згаданих протиборчих груп впливу та не мають особистого токсичного шлейфу.

Партія вдячна досвідченим партійцям, які готові надалі розбудовувати територіальну організацію на умовах доброчесності, ідеологічності і активної участі в житті організації. «Європейська Солідарність» рада бачити в  своїх лавах нових партійців, які поділяють наші Принципи і Цінності.

Наш пріоритети – побудова ідеологічної політичної організації, популяризація республіканства, як світогляду Відповідальних Громадян. «Україна понад усе» – це не гасло, а принцип, на котрому має будуватися нова політика і ми раді потиснути руку соратникам, які поділяють це переконання.