До Рівненської центральної районної лікарні передали захисні костюми від Фонду Петра Порошенка

Представники «Європейської Солідарності» продовжують передавати до медичних закладів Рівненської області комплекти захисних костюмів  від Фонду Петра Порошенка і компанії ROSHEN. Днями захисні костюми отримали медики Рівненської центральної районної лікарні, що у смт Клевань.

Нині Рівненщина входить у перелік областей, де фіксується досить стрімкий приріст хворих на коронавірус. Тому якісні захисні костюми є вкрай необхідними для медпрацівників, адже їх правильне використання дає  змогу убезпечити персонал лікарень від зараження.

 Раніше комплекти  захисних костюмів від Благодійного фонду Петра Порошенка і компанії ROSHEN вже доставили до трьох медзакладів Рівненщини – Костопільської, Рокитнівської та Сарненської центральних районних лікарень. Саме ці заклади у Рівненській області було визначено лікарнями першої хвилі для прийому пацієнтів з симптомами коронавірусу.

Оскільки запас засобів індивідуального захисту у медичних працівників швидко вичерпується, така допомога є для них дуже суттєвою підтримкою.