Жителям Дубровиччини та Рокитнівщини передали продуктову допомогу

Щемливі життєві історії та слова щирої вдячності щоразу чують активісти «Європейської Солідарності», передаючи землякам, котрі потребують допомоги, продуктові набори, зібрані за підтримки «Європейської Солідарності» та ГО «Справа Громад».

У День матері представники  «Європейської Солідарності» Дубровицького району відвідали мам бійців, які загинули на Сході України, та передали їм продуктові набори. Побували активісти і в гостях у 95-літньої Надії Василівни Пінчук, яка свого часу була зв’язковою УПА та пройшла  нещадні сталінські табори.  Навіть у такому поважному віці Надія Василівна має добру пам’ять і стійкі переконання – підтримує лише справжніх патріотів.  Рідні жінки розповіли, що на останніх президентських виборах бабусю Надію на її прохання підвезли до дільниці, де вона віддала свій голос на підтримку Петра Порошенка. Інакше й бути не може, адже Надія Василівна – з родини повстанців-патріотів.

  • Наша рідня вся була в УПА – тітка, дядько, її син. А як щось потрібно занести – то до мене, от я й біжу… Запам’ятала вже останні дядькові слова «України не здобудемо, але ми не здамося», – пригадує Надія Пінчук.

Доставили продуктові набори від Фонду Порошенка і жителям Рокитнівського району, які потребують допомоги й підтримки. Як розповідають активісти «Європейської Солідарності» з Рокитнівщини, для декого з земляків, котрих на платформі «Солідарність – доброта об’єднує!» зареєстрували рідні чи знайомі, така допомога стала приємною несподіванкою. Адже у непрості часи тим, хто опинився у складних життєвих обставинах, така підтримка вкрай потрібна.