Марафон благодійності триває: жителі Рівненщині отримують продуктові набори від «Європейської Солідарності» та ГО «Справа Громад»

Активісти «Європейської Солідарності» Рівненщини продовжують доставляти продуктові набори жителям області, які особливо потребують підтримки у непростий період карантину.

Представники  «Європейської Солідарності» з Гощанського району побували у людей, які в силу життєвих обставин нині опинилися у скруті. Звісно, така допомога для них зараз є дуже актуальною. Проте не менш важливим є усвідомлення того, що їхні прохання не залишилися поза увагою.

В Острозькому районі продуктові набори партійці доставили жителям трьох сіл та міста Острог, які потребували підтримки і попередньо зареєструвалися на платформі «Солідарність – доброта об’єднує!».  Як розповів член партії Юрій Ягодка, для багатьох його земляків така допомога стала приємною несподіванкою та доказом того, що їхні звернення потрапляють до адресатів і отримують відгук.

  • Ми побували у пенсіонерів, одиноких людей та тих, хто з певних причин нині перебуває у скруті.  Усі, з ким спілкувалися, були дуже зворушені та приємно здивовані такою благодійною допомогою. Люди справді дуже вдячні – передусім за те, що в «Європейській Солідарності»  їх почули та відреагували на їхні прохання, – зауважує Юрій Ягодка.

Передали благодійну допомогу землякам і партійці з Корецького району. Її отримали одинокі люди, пенсіонери, родини з дітьми. Нині благодійний марафон на Рівненщині триває – активісти партії з інших районів продовжують доставляти продуктові набори тим, кому зараз потрібна підтримка.