Активісти «Європейської Солідарності» доставили продуктові набори жителям Рівного та Рівненського району

Продуктові набори від «Європейської Солідарності» та ГО «Справа Громад» знайшли своїх адресатів у Рівному та Рівненському районі. Активісти «Європейської Солідарності» доставили їх тим, хто попередньо зареєструвався на платформі «Солідарність – доброта об’єднує!».

До слова, багатьох з тих, кому волонтери завезли продуктові набори, на платформі реєстрували небайдужі знайомі та сусіди.

– Я навіть не думала, що у Рівному, нашому обласному центрі, люди можуть жити у таких умовах, як дехто з тих, у кого ми побували. Одразу видно, наскільки доречна їм будь-яка допомога. Для деяких людей похилого віку наш візит став сюрпризом – звичайно, приємним, – розповідає активістка Тетяна Воронцова.

Продуктову допомогу партійці розвезли у різні куточки міста.

– Серед наших адресатів було багато жінок похилого віку, самотніх людей, котрим зараз особливо скрутно без підтримки. Є й такі, чиї діти проживають далеко, тому не можуть їм зараз допомогти. Загалом настрій позитивний – люди раді такій підмозі, – зауважує член «Європейської Солідарності» Тарас Обоїста, який також долучився до благодійного марафону.

Населені пункти поблизу обласного центру та більш віддалені об’їздили партійці з Рівненського району.

– Район у нас великий, тому довелося побувати у багатьох селах. Загалом доставали понад три десятки продуктових наборів. Але це приємна місія, – зауважує член «Європейської Солідарності» Сергій Кокорський.