Оновлена команда «Європейської Солідарності» Рівненщини долучилася до акції #СтопРеванш

Оновлена команда «Європейської Солідарності» Рівненської області вперше долучилася до публічної акції,  підтримавши зініційований Рухом Опору Капітуляції флешмоб #СтопРеванш на майдані Незалежності у Рівному.

В акції взяли участь партійці з різних районів Рівненської області, які прагнули висловити власне ставлення до того, що зараз відбувається у нашій країні.

Лише за рік президентства Зеленського вектор руху України змінився разюче. Впевнений шлях до європейського майбутнього та захист справжніх українських цінностей поступився декларації постулату про те, що різниці немає. Тому ті, кому не байдуже, гуртуються, прагнучи не допустити втрати справжніх цінностей і справжньої України, запобігти реваншу промосковських сил та занепаду держави через некомпетентність її нинішніх керманичів.

– Українців намагаються інфікувати хворобою, яка називається популізм, маючи на мені переконати їх у тому, що існують легкі рішення важких проблем. Через рік після зміни влади на ту,  котра прийшла саме на таких гаслах, ми переконуємося, що легко вирішити важкі проблеми неможливо. Українська нація вчиться користуватися своєю незалежністю, і виклики, які перед нею стоять, потребують складних системних рішень. Тому  найбільший патріотизм, який зараз може проявити молодь, це стабільно вкладати у свій інтелект, вчитися і ставати фахівцями, – зазначив голова «Солідарної молоді Рівненщини» Максим Волович.

Пандемія популізму не менш страшна, аніж пандемія коронавірусу, зауважив партієць «Європейської Солідарності» Ігор Гуслістий. І тому боротися з нею потрібно так само системно і впевнено.

Адже діяльність чинної влади вже зараз призводить до нівелювання цінності здобутків попередніх років. І ці втрати можуть стати для нашої держави фатальними. Тому нині, як ніколи, важливо бути свідомими того, що сильна армія, рідна мова та українська церква є підвалинами нашої самоідентичності і тим кістяком, на якому й тримається справжня Україна.

–  Вони називають нас «войовнича меншість», але ми – та адекватна частина суспільства, яка розуміє, що при владі перебувають ватні шапітошники. Тут – люди, які хочуть жити майбутнім, бачать Україну країною ефективних людей, і розуміють, що державне треба ставити перед власним.  Ми маємо усвідомити, що майбутнє залежить від нас. І кожен на своєму місці повинен зробити на своєму місці все, щоб та Україна, за яку гинули наші славні предки, відбулася, – зауважив партієць «Європейської Солідарності» Сергій Кондрачук.

Фото – «ЄС.Рівненщина», Д. Лесковець.