Жителі Рівненщини отримали чотириста продуктових наборів від Фонду Порошенка, «Європейської Солідарності» та ГО «Справа Громад»

Чотириста продуктових наборів від Фонду Порошенка, «Європейської Солідарності» та ГО «Справа Громад», які надійшли на Рівненщину у межах четвертої хвилі допомоги для наших земляків, активісти «ЄС» вже доставили до адресатів.

Допомогу передали тим, хто попередньо зареєструвався на інтернет-платформі «Солідарність – доброта об’єднує!». Продуктові набори наші волонтери доставили жителям усіх районів Рівненщини.

У кожного з тих, кому у цей непростий час знадобилася допомога, власні проблеми та труднощі. Чималу кількість людей, які є самотніми або ж проживають далеко від близьких людей, зареєстрували на платформі рідні чи знайомі. Тому для багатьох з них візит волонтерів став приємною несподіванкою, а продуктовий набір – дуже своєчасною допомогою. Партійці відвідали багатодітних мам, людей з інвалідністю, осіб похилого віку, яким важко самостійно купувати продукти. Спілкуючись із земляками, почули багато непересічних життєвих історій, адже серед адресатів були ті, хто пережив Другу світову, сталінські репресії, а також лихоліття війни сучасної.

Як зазначив партієць «ЄС» Рівненщини Сергій Кондрачук, який здійснював координацію роздачі продуктових наборів районами Рівненщини, ця допомога є насправді суттєвою для тих людей, які її отримали.

– У кожного своя життєва історія, свої причини матеріальних труднощів. Але усіх людей, до яких приїздили представники нашої команди, об’єднує, на жаль, скрутне становище, у якому вони опинилися. І ця допомога точно не буде зайвою тим, хто її отримав. Разом з тим, під час висвітлення роздачі продуктових наборів з попередніх так званих «хвиль допомоги» доводилося читати про те, що це піар, що про такі акції не потрібно голосно говорити. А ми от питаємо людей, до яких приходимо: вам ще хтось допомагав, вас хтось підтримав, окрім нас? Відповідь, на жаль, завжди однакова: ні. А тому я хочу закликати представників інших політсил чи об’єднань: а давайте конкурувати в такому «піарі»!  Давайте змагатися, хто зможе більше допомогти людям, які того потребують у цей складний час. Як би хотілося приїздити до людей і чути: «О, і ви допомогти приїхали. Перед вами були представники іншої партії теж з продуктами та ліками, минулого тижня ще іншої – з одягом для дітей…». От тоді й поговорили б про піар, – зазначив Сергій Кондрачук.  

Загалом протягом періоду карантину продуктові набори отримали понад 25 тисяч осіб з усіх регіонах України, які опинитися у зоні ризику під час пандемії. А днями Фонд Порошенка, Європейська Солідарність та ГО «Справа Громад» здійснили збір завершальної партії допомоги для тих, хто опинився у скруті.