У медзаклади Рівного та районів передали благодійну допомогу від Фонду Петра Порошенка

Знову у дорозі – активісти «Європейської Солідарності» цими днями доставляють до медичних закладів Рівненщини  чергову партію допомоги від Фонду Петра Порошенка: захисні костюми для медиків та пульсоксиметри.

Сьогодні наші партійці разом з членом Президії Центральної Ради партії Віталієм Гайдукевичем побували у Рівненській міській лікарні № 2, куди доставили благодійну допомогу – сто захисних  костюмів та 20 пульсоксиметрів. Така допомога зараз є дуже доречною, адже кількість випадків коронавірусної інфекції, які виявляють на Рівненщині,  залишається стабільно високою.

– Ми дуже вдячні за будь-яку допомогу. Захисні костюми зараз дуже потрібні медикам, оскільки убезпечують їх від загрози, себе захистити. А пульсоксиметри дадуть змогу швидше встановити діагноз і визначити стан пацієнтів, – зазначив головний лікар медзакладу Олександр Шегера.

Попри те, що у соцмережах подекуди виникають дискусії щодо доцільності благодійної допомоги, медики одностайні – вона зараз дуже потрібна. Особливо ж на тлі того, що забезпечити важливі потреби медзакладів держава нині не здатна.

– Коли розпочинаються такі  дискусії, хочеться сказати, що потребу такої допомоги усвідомлюєш тоді, коли, не доведи Боже,  опиняєшся у відділенні лікарні і помічаєш, що лікар добре захищений. Тоді спокійніше і пацієнту, і медикам. Звісно, дуже хотілося б, щоб ситуація з хворобою врешті поліпшилася, і лікарі, а також волонтери та меценати змогли видихнути з полегшенням, – зауважив Віталій Гайдукевич.

Сьогодні наші партійці доставили захисні костюми та пульсоксиметри до «КНП «Здолбунівський РЦПМД», а також до КНП «Рівненська центральна районна лікарня».

Також відвантажено партії захисних костюмів та пульсоксиметрів для Острозької, Корецької та Гощанської  центральної лікарень.

Протягом найближчих днів  благодійну допомогу передадуть і до інших закладів області, медики яких зараз перебувають на передовій боротьби з коронавірусом.