«Ці речі – життєво важливі»: захисні костюми, пульсоксиметри та ІФА-тести від Фонду Петра Порошенка вже доставлено до медзакладів області

Ще одну важливу справу завершено: протягом трьох днів партійці «Європейської Солідарності» Рівненщини  доставили та передали до медичних закладів області чергову партію захисних костюмів, пульсоксиметри, а також ІФА-тести для визначення наявності антитіл до COVID-19.

Тести до Рівненської центральної міської лікарні наші партійці доставили уже через день після того, як вони прибули до України. Загалом Фонд Петра Порошенка придбав та забезпечив оперативну доставку до України 31 тисячу швейцарських ІФА-тестів, які дають змогу отримати 100% правильний результат.

Також активісти «Європейської Солідарності» Рівненщини разом з членом Президії Центральної Ради партії Віталієм Гайдукевичем  передали захисні костюми та пульсоксиметри у Костопільску центральну районну лікарню, яка є одним із закладів, визначених в області лікарнями першої хвилі для прийому пацієнтів з симптомами коронавірусу. Як розповів завідувач приймального відділення закладу Валерій Кушик, станом на 30 травня у лікарні перебувало 12 хворих з COVID-19.

– На жаль, є інфіковані і серед медперсоналу. Тому і  захисні костюми, і пульсоксиметри нам дуже потрібні, причому щодня.  Адже в таких умовах вберегти здоров’я наших працівників – це основне завдання, – зауважив фахівець.

Постійна потреба у засобах захисту є і в КНП «Дубенська міська лікарня», куди захисні костюми від Фонду Порошенка вже передавали цьогоріч у квітні.

–  Такі засоби індивідуального захисту – це насправді життєво важливі речі. Хоч на Дубенщині зараз ситуація з хворобою більш-менш стабільна, однак Рівненщина перебуває на перших позиціях за рівнем поширення COVID-19. На щастя, у нас ще жоден працівник не заразився коронавірусною інфекцією. А це, серед іншого, і завдяки тій допомозі, яку ми отримали від Фонду Порошенка раніше, – зазначав в. о. головного лікаря медзакладу Володимир Крохмаль.

Пульсоксиметри та захисні костюми партійці також доставили до КНП «Міська поліклініка» Дубенської міської ради.

– Насамперед ми передавали благодійну допомогу лікарням, які визначено опорними для прийому пацієнтів з  COVID-19. Проте зараз Фонд Порошенка розширив географію закладів, яким надається допомога. Хоч, звісно, краще було б просто приїздити до земляків у гостів та спілкуватися за сприятливіших обставин, – зауважив Віталій Гайдукевич, спілкуючись з медиками.

Благодійну допомогу також передали до КНП «Березнівський РЦПМД» та КНП «Сарненський РЦПМД».

Загалом протягом трьох днів поміж десятьма медзакладами області було розподілено 1000 захисних костюмів та 140 пусльсоксиметрів  від Фонду Петра Порошенка.