Партійці «Європейської Солідарності» ініціюють оновлення тролейбусного парку у Рівному

Тролейбус – не розкіш, а засіб пересування, і він повинен бути комфортним та зручним для пасажирів. Натомість у Рівному містом досі курсують тролейбуси, яким вже понад сорок років. У порівнянні з сусідніми обласними центрами ситуація з цим видом громадського транспорту виглядає невтішною. Тому активісти «Європейської Солідарності» ініціювали збір підписів під відповідною петицією та закликають рівнян її підтримати.

Тролейбус не повинен асоціюватися у жителів міста з чимось негативним, переконаний партієць «Європейської Солідарності» Павло Алексєвич.

– Важливо, щоб пасажири знали графік руху, чекали на транспорт на зручних зупинках, розраховувались безконтактно, платили за відстань, щоб всередині було чисто, маломобільні групи населення могли вільно заходити до тролейбуса, щоб водій працював у кашкеті та сорочці, а на електронному табло можна було побачити назви зупинок різними мовами. Можливо,  я мрійник але на менше у Рівному я не згідний! – вважає Павло Алексєвич.

Рівне потребує НОВИХ тролейбусів! Терміново підтримай петицію:http://www.city-adm.rv.ua/Petitions/view-petition/6613Те, що для когось асоціюється тролейбус із чимось негативним – якраз наше завдання змінити. Щоб пасажири знали графік, чекали на зручних зупинках, розраховувались безконтактно, платили за відстань, щоб було чисто всередині, щоб маломобільні групи населення могли вільно зайти та їхати, щоб водій в кашкеті та сорочці та щоб електронне табло показувало зупинки різними мовами. Може я мрійник але на менше в Рівному я не згідний!

Publiée par Pavlo Aleksievych sur Vendredi 5 juin 2020

Нині обласному центрі на маршрутах досі курсують 10 тролейбусів «Шкода-9Тр» 1979-82 років випуску, 30 тролейбусів «Шкода-14Тр» 1983-90 років випуску, 7 тролейбусів «Єльч» 1987-91 років випуску. Тому першочергово та одночасно потрібно придбати як мінімум 20 нових одиниць цього транспорту. Натомість у 2020 році їх заплановано закупити лише три.

– Музейні експонати, це добре, але не тоді, коли вони є громадським транспортом. Нехай буде кілька історично-меморіальних машин, але вони виглядатимуть гарно лише на тлі нового парку. Ммістянам же потрібні сучасні тролейбуси. Тому  Рівненський осередок «Європейської Солідарності» вступає у боротьбу за комфортне місто, – зазначив в. о. голови Рівненської ТО ПП «Європейська Солідарність» Віталій Гайдукевич.

Музейні експонати, це добре, але не тоді, коли вони є громадським транспортом. Нехай буде кілька історично-меморіальних машин, але вони виглядатимуть гарно лише на тлі нового парку. Тут в Рівному правильна петиція – містянам потрібні сучасні тролейбуси. Це історія про те, що вплинути на вирішення проблеми може кожен. В даному випадку, не залишаючи диван. Рівненський осередок Європейської Солідарності включається в боротьбу за комфортне місто. Відповідальні Громадяни – сильні громади.Підписати петицію тут: http://www.city-adm.rv.ua/Petitions/view-petition/6613#Res_Publica_Rivne_ЄС #комфортне_Рівне

Publiée par Віталій Гайдукевич sur Vendredi 5 juin 2020

Підтримати петицію можна за цим посиланням. До слова, протягом трьох днів її підписали вже понад 200 рівнян.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел