Рівненські партійці закликали міських депутатів розробити дієву антикризову програму допомоги рівнянам

Ініціювати невідкладну розробку дієвої програми антикризових заходів закликали депутатів Рівненської міської ради партійці міської організації партії «Європейська Солідарність». Про це члени «ЄС» спілкувалися з міськими обранцями  перед початком сесії Рівненської міської ради, яка відбулася 11 червня.

Порядок денний сесії, серед іншого, містив питання про заходи щодо протидії згубному впливу економічної кризи, спричиненої COVID-19. Адже зараз на Рівненщині показник захворюваності на коронавірус – один з найгірших в Україні. Однак спроби міської влади вжити заходів для стабілізації ситуації наразі є недостатніми та несистемними.

– На жаль зараз у Рівному ми не бачимо дій влади, спрямованих на підтримку підприємців, які мають складнощі з веденням своєї діяльності. Було б добре, аби депутати перейняли європейський досвід та запропонували рівнянам комплексну, структуровану та прозору антикризову  програму. Як на мене, це правильно – вимагати від міської влади прозорий список заходів, які заплановано запровадити для підтримки жителів міста та підприємців зокрема. Адже для них дуже важливо, щоб будь-які дії з боку влади були зрозумілими, – зазначив координатор Рівненської міської організації партії «Європейська Солідарність» Павло Алексєвич.

До порядку денного сесії включено і понад 200 «земельних» питань. Зазвичай розгляд таких питань супроводжують підозри щодо непрозорості ухвалення рішень, а нерідко й гучні скандали. Тому партійці «Європейської Солідарності» наголошують на необхідності перегляду принципів роботи у сфері земельних відносин.  

Суспільна дискусія з цього приводу, яку днями ініціювали члени «Європейської Солідарності» у Рівному, засвідчила також актуальність та гостроту проблеми надання земельних ділянок учасникам АТО/ООС. Тому партійці закликають депутатів Рівнеради відповідально поставитися до розгляду земельних питань, напрацювавши правила відкритої і прозорої політики у цій сфері.