Жителі Рівненщини долучилися до акції під Печерським судом у Києві

Понад півтори сотні партійців та прихильників «Європейської Солідарності» з Рівненщини сьогодні взяли участь у громадській акції під стінами Печерського суду у Києві на підтримку п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка.

До столиці вирушили не лише рівняни, а й жителі найвіддаленіших районів області. Учасники Революції Гідності, волонтери, а також усі, хто вважає, що реваншу в Україні допустити не можна ні за яких обставин, згуртувалися, щоб підтримати Петра Порошенка та відкрито заявити про те, що свідомі українці відстоюватимуть національні інтереси держави стільки, скільки це буде потрібно.

–   Сьогодні наші земляки вирушили до столиці  з чітким розумінням того, що йдеться не лише про справу проти п’ятого президента України, а й про перегляд усіх тих цінностей та здобутків, які ми змогли отримати протягом останніх років. Саме тому ми рішуче налаштовані на боротьбу проти реваншу,  – зазначив керівник секретаріату Рівненської ТО ПП «Європейська Солідарність» Сергій Кондрачук.

Загалом в акції під Печерським судом 1 липня взяли участь близько 10 тисяч людей з усіх куточків України.

Наживо з-під ДБР

Дякую кожному із вас, хто сьогодні є небайдужим, хто вийшов під ДБР! Зараз я йду до цих нечестивців, щоб сказати їм все, що я про них думаю. На що розраховують ці злочинці при владі? Ці ставленники Путіна розраховують, що нам байдуже. Вони розраховують, що вони робитимуть свою чорну справу, користуючись нашою мовчазною бездіяльністю. Вони здали в оренду спілці адвокатів Януковича усі правоохоронні органи, включно із Державним Бюро Розслідувань.Скажіть, будь ласка, чи могли ви уявити лише 13 місяців тому, що ДБР буде де-факто очолювати адвокат Януковича, який скоїв державний злочин та запросив війська в Україну, який винен в окупації разом із Путіним? Що він буде розправлятись із патріотами? Мова зараз йде не стільки про Порошенка. Вони намагаються розправитись із Софією Фединою, Марусею Звіробій, Андрієм «Ріффмайстром» Антоненком, Тетяною Чорновол, десятками та сотнями волонтерів добровольців, які винні лише у тому, що вони люблять Україну.Політика «нових облич» зазнала нищівного краху. Тотальна некомпетентність влади призвела до того, що країна на сьогоднішній день не здатна чинити опір агресору, бо влада руйнує, скорочує армію. Вони виявилися абсолютно неспроможними захистити країну від пандемії коронавірусу. Тисячі лікарів захворіли, бо вони маски і захисні костюми продали у Росію, обдурили медиків і лікарів, відмовивши їм у страхуванні у разі зараження коронавірусом. Натиснули стоп-кран економіки, зупинивши її, сидячи у «Велюрах», ресторанах у Хмельницькому і Дніпрі.Нині – час збирати каміння. Час бути разом. Час, коли опозиція має об'єднатись. Час, коли ми з вами маємо захистити Україну. Коли ми разом – ми переможемо. Правда та Господь – з нами. Перемога також буде за нами! Слава Україні!

Publiée par Петро Порошенко sur Mercredi 1 juillet 2020