Порошенко під Печерським судом: влада паралізована від страху і хоче обмежити участь української опозиції у виборах

Нинішня влада організувала «зелену хвилю» для російської «п’ятої колони» і поночі ухвалює злочинні рішення, щоб обмежити українській опозиції участь у місцевих виборах. Про це під час мітингу проти політичних репресій під Печерським судом заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він подякував тисячам небайдужих українців, які вкотре приїхали з різний куточків нашої держави.

«Дякую, що втретє десяток тисяч людей приходить під Печерський суд, щоб сказати рішуче «ні» політичним репресіям. Щоб сказати рішуче «ні» зеленій владі – недосвідчених,  мстивих, дрібних і нікчемних людей – яка організувала світлофорну «зелену хвилю» російській п’ятій колоні всередині України. Влада, яка бореться не з Росією, не з окупантом, а з українськими волонтерами, добровольцями – із Софією Фединою, Марусею Звіробій, порушує кримінальну справу проти Володимира В’ятровича, бореться з нашим генералами – «кіборгами» на кшталт Марченка», – наголосив Порошенко.

«Для чого вони це роблять? Вони нас з вами хочуть залякати. Вони самі раніше були потерпілі, а сьогодні вже стали паралізовані від страху. Вони не здатні нічого робити для України. І вони весь  він час присвячують тому, щоб запроторити українську опозицію за грати», – зазначив Порошенко.

«Ми хочемо нагадати: в 2013-му році один такий був. Ми всі дуже добре пам’ятаємо, чим він закінчив. Ворота на Ростов і квиток до Ростова напоготові», – попередив лідер «Європейської Солідарності».

Порошенко повідомив, що напередодні вночі Печерський суд ухвалив рішення продовжити термін розслідування ще на три місяці.

«Сьогодні вночі, бо всі паскудні і дрібні справи вони роблять вночі, Печерський суд ухвалив рішення продовжити ще на три місяці за межами року, коли закон зобов’язує закінчити справу, розслідування справи про призначення мною заступника керівника розвідки. Вночі такі речі робити – це злочин, під тиском такі речі робити – це злочин, і тиснути – це злочин. Для чого вони це зробили? Щоб витратити ще 15 мільйонів грошей для цих злочинців з ДБР з коштів платників податків. Зробити для того, щоб обмежити лідера опозиції Порошенка проводити виборчу кампанію, бо наступного тижня будуть оголошені вибори, які мають відбутися в кінці жовтня», – повідомив Петро Порошенко. 

«Вони хотіли б, щоб Порошенко не мав можливості їздити Україною. Дуже вони хотіли би, щоб Порошенко не мав можливості їздити і захищати український інтерес по світу. Ми не збираємося виконувати злочинні накази злочинної влади. Бо ми є єдина українська опозиція», – наголосив Петро Порошенко.

«Хочу запевнити вас, хто-хто, а Порошенко точно не здасться без бою», – наголосив п’ятий Президент України.

Виступ під Печерським судом

Утретє більше десятка тисяч людей приходять під Печерський суд, щоб сказати рішуче «Ні!» політичним репресіям, зеленій владі недосвідчених, мстивих, дрібних і нікчемних. Владі, яка влаштувала зелену світлофорну хвилю російській «п‘ятій колоні» всередині України. Влада, яка бореться не з Росією, агресором на нашій землі, а з волонтерами, добровольцями, із Софією Фединою, Марусею Звіробій, Володимиром В‘ятровичем, бойовими генералами, такими, як Дмитро Марченко. Не встиг Олександр Турчинов очолити штаб «Європейської солідарності», як ДБР направило запити про вилучення документів і обшуки. Вони хочуть нас залякати. А зараз я дивлюся на десяток тисяч очей на цій площі і в жодному погляді не бачу страху. Влада паралізована, не здатна нічого хорошого зробити для України, тому зайнята тим, щоб запроторити українську опозицію за ґрати. Нагадаю, у 2013 році один такий вже був. Ми дуже добре пам‘ятаємо, як він закінчив. Квиток на Ростов готовий! За ці злочини треба буде відповідати. Ми їх не боїмося, хоч вони і тиснуть на суди. Сьогодні вночі Печерський суд прийняв рішення продовжити ще на три місяці розслідування справи про призначення мною заступника керівника розвідки. Поза межами року, коли закон зобов‘язує закінчити справу. Для чого вони це зробили? Щоб витягнути ще 15 млн гривень коштів платників податків для цих злочинців із ДБР. Щоб обмежити можливість мені, як лідеру опозиції, проводити передвиборчу кампанію. Наступного тижня будуть оголошені вибори, які відбудуться наприкінці жовтня. Вони дуже хочуть, щоб Порошенко не міг їздити Україною, не міг захищати інтереси українців у світі. Ми не збираємося виконувати злочинні накази злочинної влади. Ми — єдина українська опозиція! Є ще одна опозиція — ОПЗЖ — але вона не є українською, вона є агентом держави-окупанта всередині нашої держави. І вони нас не зупинять. Ми переможемо. Можу запевнити, хто-хто, а я не здамся без бою!

Publiée par Петро Порошенко sur Mercredi 8 juillet 2020