Розбудова партії та інформаційна боротьба – Збори ТОП ПП “Європейська Солідарність” обрали керівні органи й визначили основні завдання

Партійці «Європейської Солідарності» Рівненщини обрали керівні органи територіальної організації партії та поспілкувалися про найактуальніше: 19 липня відбулися Збори оновленої Рівненської територіальної організації  Політичної партії «Європейська Солідарність».

Учасники зібрання не лише ухвалили низку важливих для діяльності та розбудови територіального осередку партії питань порядку денного, а й долучилися до жвавого обговорення тих питань, які наразі актуальні для партійців. Адже на часі – не лише активна розбудова партії, а й копітка праця в організаційному, інформаційному та інших напрямках.

Перед початком роботи учасники Зборів вшанували Хвилиною мовчання пам’ять тих, завдяки кому нині ми маємо змогу жити у мирних селах та містах, а також всіх, хто у різні часи віддав життя за Україну.

Нині Рівненська ТОП ПП «Європейська Солідарність» налічує 186 партійців, 129 з яких взяли участь у зборах. До слова, сьогодні ті з членів «Європейської Солідарності», які вступили до лав оновленої ТОП першими, отримали партквитки.

Потому учасники Зборів ухвалили низку рішень, які є необхідними для подальшої розбудови Рівненської ТОП. Зокрема –  обрали Раду Рівненської територіальної організації  політичної партії «Європейська Солідарність», до якої увійшли: в. о. голови Рівненської ТОП ПП «Європейська Солідарність» Віталій Гайдукевич, Керівник Секретаріату Рівненської ТОП ПП «Європейська Солідарність» Сергій Кондрачук, координатор Рівненського міського осередку «Європейської Солідарності» Павло Алексєвич, координатор Здолбунівського осередку «Європейської Солідарності» Василь Тимощук, координатор Рівненського районного осередку «Європейської Солідарності» Сергій Кокорський, громадська активістка Оксана Майборода та керівник Рівненського ВП ГО «Солідарна Молодь» Максим Волович.

Також рішеннями Зборів було обрано та затверджено  склад Контрольно-ревізійної комісії і визначено особу, уповноважену на здійснення  державної реєстрації змін до відомостей,  що містяться в Єдиному державному реєстрі.

На  черзі –  формування осередків Політичної партії «Європейська Солідарність» у районах Рівненщини, яке відбуватиметься вже найближчим часом.

– Основним нашим завданням є активна розбудова партійної організації. Тому якщо в оточенні є люди, які за своїм світоглядом та переконаннями є близькими до нашого бачення майбутнього України, ми маємо долучати їх до спільної праці. Адже якщо партійна організація не нарощує свій актив, вона є мертвою. Нас має бути багато. Тож головне завдання – шукати дієвих, активних і компетентних людей та долучати їх до спільної справи, – зазначив в. о. голови Рівненської ТОП ПП «Європейська Солідарність» Віталій Гайдукевич.

Ще одним важливим завданням для кожного з тих, хто нині перебуває у лавах «ЄС», є інформаційна боротьба. Адже нині вкрай важливо усіма можливими способами відкривати очі на реальність людям, зазомбованим глашатаями п’ятої колони.

– На цій війні ми або переможемо, або ж нашим дітям доведеться емігрувати до інших країн – третього варіанту немає. Тому ми зобов’язані вести активну боротьбу, – резюмував Віталій Гайдукевич.