Партійці «Європейської Солідарності» долучилися до акції солідарності з білоруським народом

Сьогодні партійці «Європейської Солідарності» долучилися до акції солідарності з білорусами, які нині відстоюють своє право на свободу. Дійство у Рівному відбулося без партійних прапорів, однак всі, хто взяв у ньому участь, були єдині у тому, що українці чудово розуміють бажання білорусів мати право на вільний вибір та вияв власної громадянської позиції.

Підтримку боротьби наших сусідів проти сваволі влади засвідчували й гасла, з якими рівняни прийшли на акцію.

До слова саме цього дня у Рівному перебував волонтер, блогер, ветеран ООС та громадський активіст Олександр Погребиський. Він не лише активно спілкувався з рівнянами, а й долучився до акції солідарності з білоруським народом.

–  Цілком логічно, що у цей час, важкий для білоруського народу, українці виходять на площі своїх міст, щоб підтримати бажання білорусів бути вільними, підтримати їх у час, коли вони виступили проти тієї тоталітарної системи, яка намагається знищити їх  як націю. Хто, як не ми, знаємо про те, що Росія хоче поглинути і нас, і білорусів. Думаю, що вони відчуватимуть підтримку з боку українського народу увесь період, доки будуть боротися. Бо й білоруси підтримували нас на Майдані, у війні на Сході і підтримують далі, – зазначив Олександр Погребиський.

До слова, у неділю, 16 серпня, схожі акції відбудуться і в інших містах Рівненщини.