«Тільки громадський тиск може зупинити цю сваволю». У Рівному протестували проти «спільного інспектування» лінії розмежування

Рішучий протест проти спільного інспектування з незаконними збройними формуваннями так званої “ДНР” лінії розмежування висловили партійці «Європейської Солідарності» та їхні однодумці, провівши сьогодні акцію під стінами Рівненської облдержадміністрації.

Усі учасники акції зійшлися на тому, що «спільне інспектування» – це справжня національна ганьба для нашої країни.

«Нас випробовують уже цілий рік. Я не знаю, скільки ще хто готовий терпіти, але бачу: те, що відбувається у країні, багатьох уже доводить до краю. Ми маємо чітко розуміти: «зелена» влада – це вороги. Вони намагаються легітимізувати тих, хто нас вбивав, хто катував наших хлопців і дівчат», – зазначив активіст «ЄС» Юрій Поліщук, звертаючись до громади.

Категоричний протест проти того, що відбувається нині в країні, висловили волонтери, бійці, громадські активісти. Адже приниження наших воїнів такими рішеннями потребує бурхливої реакції з боку громадськості, впевнені рівняни.

 «Уявіть – гвалтівники, вбивці, садисти будуть поважними інспекторами. Вони приїдуть до українських бійців і їх перевірятимуть. Як на це можна реагувати? Сьогодні за кілька годин ми зібрали сотні підписів рівнян, які висловлюються проти таких дій. І це важливо, бо тільки громадський тиск може зупинити цю сваволю», – зазначив очільник Рівненської міської організації ПП «Європейська Солідарність» Павло Алексєвич.

Завершилася акція протесту спільним виконанням Державного гімну України.