«Європейська Солідарність» представила кандидатів у депутати місцевих рад та на посади голів міст, селищ і сіл Рівненщини

Сьогодні учасники Конференції Рівненської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» ухвалили рішення про висунення кандидатів у депутати місцевих рад усіх рівнів та на посади голів міст, селищ і сіл.

Загалом до рад усіх рівнів на Рівненщині балотуватиметься понад  1000 кандидатів від «Європейської Солідарності» – як до місцевих рад, де кількість виборців перевищує 10 тисяч, і відповідно, будуть сформовані єдині та територіальні виборчі списки, так і до місцевих рад, де кількість виборців є меншою від 10 тисяч.

Окрім того, на посади міських, селищних, сільських голів від «Європейської Солідарності» балотуватиметься два десятки кандидатів.

– Наші земляки можуть бути впевнені, що після 25 жовтня їхні інтереси на Рівненщині буде кому захищати. Ми повинні разом зупинити те нищення країни, до якого призвела нинішня влада, – зазначив Керівник Секретаріату Рівненської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» Сергій Кондрачук.