Загроза для чинної влади та проросійських реваншистів? На Рівненщині одразу у кількох населених пунктах пошкодили борди «Європейської Солідарності»

Сьогодні вранці наші прихильники одразу з кількох населених пунктів Рівненщини повідомили про пошкоджені борди «Європейської Солідарності». З побаченого випливає, що наші постери нищили цілком свідомо та,  ймовірно, керуючись чиїмись вказівками.

Зокрема у м. Дубно 19 вересня, близько четвертої ранку невідома особа здерла плакат «Європейської Солідарності», що зафіксували камери спостереження.

При цьому із записів видно, що зробив це не випадковий хуліган, а людина з чітким наміром вчинити такий акт вандалізму: зловмисник ховав обличчя та діяв цілеспрямовано.

– Особу хулігана встановлюватимуть правоохоронці, а от наміри тих, хто замовив цей акт вандалізму, зрозумілі: нас по-справжньому бояться.  Бо зараз «Європейська Солідарність» – це політична сила, яка є  реальною загрозою для нинішньої влади та проросійських реваншистів. І ці «методи» дадуть змогу зрозуміти нашим землякам, хто є хто, – зазначив голова Дубенської міської організації ПП «Європейська Солідарність» Павло Березовський.

Сьогодні вночі борди «ЄС» пошкодили також у Дубровиці та Острозі.

Постер пошкодили і в Дубровиці
Пошкоджений борд у м. Острог

Звісно, хотілося б вірити в те, що правоохоронці оперативно розшукають зловмисників. Однак реалії сьогодення змушують дуже сумніватися у тому, що в таких випадках справедливість буде відновлена, а ті, хто вчиняє такі дії, –  отримають покарання відповідно до закону.