«Європейська Солідарність» представила кандидатів у депутати до Рівнеради та на посаду міського голови

У форматі пікніка в міському парку – саме так команда «Європейської Солідарності» Рівного представила кандидатів у депутати Рівненської міської ради та на посаду міського голови.

На кожному окрузі обласного центу до Рівнеради балотуватимуться фахівці, добре відомі у своїх професійних колах. Більшість з них досі не працювали в органах влади та не представляли інтересів виборців у радах. Однак усі вони мають не лише вагомі професійні досягнення, а й хорошу репутацію серед містян. Адже про професійність та активну життєву позицію найкраще свідчать реалізовані проєкти та перспективні ідеї, про які кандидати від «ЄС» чимало розповіли під час заходу.

Представили рівнянам і кандидата від «Європейської Солідарності»  на посаду міського голови. Громадський активіст та волонтер Олександр Третяк є ректором Рівненської Духовної Семінарії і водночас – наймолодшим ректором в Україні. У політиці він є новим обличчям, однак добре розуміє, чого саме чекають рівняни від нового очільника міста.

– Мер міста – це той, хто вміє бачити проблеми й не відкладати їх вирішення на потім. Це той, хто ставить високу планку для розвитку міста і здатен переймати найкращий світовий досвід управління. Це той, хто думає про інвестиції для міста, а не для особистих потреб, дбає про чесні й законні способи розв’язання проблем, а не будує тіньові схеми. Вважаю, що разом ми зможемо вибудувати принципово новий стиль управління. І Рівне стане справді європейським містом – зручним, комфортним і безпечним для кожного! – зазначив Олександр Третяк.

Переглянути відеозвіт з презентації можна за посланням.