Команда «Європейської Солідарності» Млинівщини оголосила про готовність йти на вибори та закликала однодумців до єднання

На Млинівщині команда «Європейської Солідарності» оголосила про готовність йти на вибори до місцевих рад. Відбулося й обговорення тих питань, які турбують жителів Млинівщини насамперед, і які наші партійці мають намір  внести до програми вирішення проблем регіону.

В умовах нової адміністративно-територіальної реформи, непропорційності новостворених районів, край постає перед низкою нових та небезпек.

– До прикладу, субвенції нараховують відповідно до кількості населення. В сусідньому новоствореному Рівненському районі кількість жителів становить 360 тисяч, а в новоствореному Дубенському, куди входить і Млинівщина, і Радивилівщина, і Демидівщина – 160 тисяч. У таких умовах кошти розподілятимуться надзвичайно непропорційно. Проте, незважаючи на наближення виборів, суспільство не бачить дискусії влади з цього приводу. Ми розуміємо роль кожної громади, конкретно знаємо, перед якими викликами постала кожна селищна і сільська рада, і вже маємо чітку стратегію їхнього розвитку на рівних умовах з громадами всієї області, – зазначив депутат Верховної Ради України VІІІ скликання Олександр Дехтярчук.

Команда «ЄС» ставить собі за мету забезпечити рівний розвиток усіх територій майбутнього району і готова стати об’єднавчою силою, яка по-справжньому піклується про добробут місцевих громад.

– Ми маємо напрацювання, зокрема й у сфері охорони здоров’я. Скажімо, потрібно відстоювати позицію, що одна з лікарень району має бути лікарнею катастроф, оскільки в нас поряд скільки автомобільних трас! Ми розуміємо, що є проблема забруднення Ікви. Але неправильно тільки розповідати на місцевому рівні, що «ми зробимо» чи «ми врятуємо», не шукаючи джерел фінансування, не створюючи проекту реконструкції очисних споруд, не маючи діалогу з владою Дубна, Радивилова і Кременця, – вважає  Олександр Дехтярчук.

На Млинівщині команда однодумців сформувалася ще у часи Помаранчевої революції. Протягом багатьох років вони злагоджено працюють та мають чітке бачення стратегії розвитку краю.

– Виборці вже мали можливість оцінити дії нашої команди, вони знають про конкретні результати роботи. Ми хочемо продовжити усі хороші справи, які уже були початі, й хочемо втілити в життя наші нові задуми. Багато питань маємо вирішувати разом з іншими громадами. Скажімо, недостатньо лише на рівні Млинова очистити русло ріки, потрібна скоординована робота всього регіону. Саме тому ми просимо всіх зупинити партійне протистояння та закликаємо до співпраці. Ми за чесну боротьбу! Хай кожен покаже, що він вже зробив і що хоче зробити, а головне, як саме, –  резюмував директор підприємства ТзОВ «Дубава» Володимир Кислюк.