У Рівненському районі з ініціативи партійця «Європейської Солідарності» облаштовують місце відпочинку біля джерела

Уже незабаром жителі села Шпанів, що у Рівненському районі, матимуть змогу відпочивати поблизу джерела та набирати з нього чисту воду.  Його розчищення та облаштування місця для відпочинку ініціював наш партієць, кандидат у депутати до Рівненської обласної ради Олександр Набочук.

На старе джерело  поблизу Шпанова Олександр Набочук натрапив під час веломандрівки.  І загорівся ідеєю облаштувати там зручне місце для відпочинку громади. Про свою знахідку розповів на власній фейсбук сторінці, поділившись думками щодо впорядкування джерела.

Цю ініціативу одразу підтримали архітектор Олександр Матвіюк та підприємець Роман Батарєв, а також чимало місцевих жителів, які активно долучилися до створення зони відпочинку.

Нині біля джерела вже здійснено низку робіт – територію розчистили від чагарників, при цьому зберігши дерева, підготували майданчик для встановлення альтанки. Проведено  й лабораторні дослідження води, які підтвердили, що вода є цілком придатною для споживання.

Спільна праця засвідчила, що задля досягнення мети громада здатна згуртуватися та отримати чудовий результат. Наразі ж Олександр Набочук запропонував землякам дати назву новому місцю відпочинку.

Друзі, роботи по облаштуванню джерела біля Шпанова майже завершено.🏵️Настав час дати йому назву.Свої думки та пропозиції залишайте в коментарях.📝

Publiée par Олександр Набочук sur Samedi 26 septembre 2020