Віталій Гайдукевич зустрівся з жителями Березного та Костополя

Тривають зустрічі кандидатів від «Європейської Солідарності» у громадах Рівненщини, на які наші земляки приходять, щоб обговорити проблеми, почути про можливі шляхи їх вирішення, а інколи – й просто поспілкуватися про все, що актуально нині.

У Березному та Костополі 10 жовтня побував лідер «Європейської Солідарності» Рівненщини Віталій Гайдукевич. Разом з нашими партійцями та кандидатами у депутати до рад різних рівнів він зустрівся з громадою, розповів про наші нинішні реалії та відповів на численні запитання.

Під час зустрічей йшлося про різне – і про новації цьогорічного виборчого процесу, і про можливості запобігти реваншу проросійських та проолігархічних сил, і про багато інших питань.

Зрозуміло, що найбільше людей непокоїть низка тих проблем, з якими їм доводиться стикатися у повсякденному житті. Чимало з них потребує негайного реагування. Саме тому усі кандидати у депутати рад різних рівнів від «ЄС» фіксують проблематику та створюють своєрідні «дорожні карти», щоб послідовно та ретельно працювати над вирішенням найпроблемніших питань.